Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

Новости компании INVITRO

Тест на рівень цукру - безкоштовно в INVITRO
Протягом жовтня 2017 року в медичних офісах INVITRO в Україні пацієнти можуть безкоштовно пройти тест на рівень глюкози в крові - профілактичне дослідження, спрямоване на виявлення цукрового діабету.
Перевірка функції щитоподібної залози за зниженою ціною в INVITRO впродовж усього жовтня
З 1 по 31 жовтня міжнародна медична компанія INVITRO проводить акцію на дослідження функції щитоподібної залози.
10 % знижка на аналізи для майбутніх матусь*
Під час вагітності майбутній матусі доведеться неодноразово здавати різні аналізи.
Співпраця з мережею аптек «Мед-сервіс»
МЗ радістю повідомляємо, що Незалежна лабораторія ІНВІТРО розпочала співпрацю з мережею аптек «Мед-сервіс», що дозволить заощаджувати клієнтам аптеки та лабораторії.
ІНВІТРО в Україні проводить акцію «З турботою про ВІК!»
ІНВІТРО в Україні запускає акцію «З турботою про ВІК!» Для пенсіонерів та ветеранів Великої Вітчизняної війни. Мета акції - поінформувати людей похилого віку про важливість регулярного контролю за станом свого здоров'я.
ГРАФІК РОБОТИ МЕДИЧНИХ ОФІСІВ У СВЯТКОВІ ДНІ
Дорогі жінки! Незалежна лабораторія ІНВІТРО вітає вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем. Колектив компанії бажає здоров'я, миру, щастя і добра вам і вашим близьким!

Звертаємо увагу на зміни у графіку 
роботи медичних офісів ІНВІТРО, що діють на території України. З 6 по 9 березня всі медичні офіси працюють у скороченому режимі. Режим роботи представлений за посиланням>>

Додаткову інформацію ви можете отримати у адміністраторів медичних офісів або в операторів всеукраїнської довідкової служби ІНВІТРО за телефонами 0-800-50-90-90 (зі стаціонарних телефонів дзвінок безкоштовно), 056-378-0-378, 067-678-0-378 , 093-388-0-378, (050) 378-5-378 (з мобільних телефонів вартість дзвінків відповідно до тарифів мобільних операторів).

Новости 1 - 113 из 113
начало | пред. | 1 | след. | конец по стр.