Ви використовуєте застарілу версію сайту.
Перейти на нову версію сайту Ви можете за посиланням
Не зараз
Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

17.07.2017

Другий офіс INVITRO відкрився в Кременчуці

12 липня почав свою роботу другий в Кременчуці офіс міжнародної медичної компанії INVITRO, розташований за адресою вул. Вадима Бойка, д. 7а.

Новий медичний офіс INVITRO пропонує мешканцям Кременчука понад 300 лабораторних досліджень, а також аналізи гінекологічного та урологічного матеріалу. Пацієнти можуть скористатися безкоштовною консультацією лікаря, котрий відповість на питання стосовно вибору необхідного дослідження, а також допоможе вірно розтлумачити результати аналізів.

Компанія INVITRO розпочала свою діяльність в Україні в 2010 році, створивши в Дніпропетровську власний лабораторний комплекс. Компанія гарантує високу якість роботи та увагу до дрібниць на кожному етапі досліджень; результати досліджень гарантовано є конфіденційними.

Пацієнт може звернутися в медичний офіс самостійно або за направленням лікаря. Отримати результати досліджень можна зручним способом: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або забрати їх особисто в медичному офісі. Дізнатися про готовність результатів легко, скориставшись послугою безкоштовного SMS-оповіщення.

Медичний офіс працює шість днів на тиждень: по буднях з 7:00 до 19:00; в суботу з 8:00 до 13:00.

Точна адреса: м Кременчук, вул. Вадима Бойка, д. 7а.

Оплатити послуги можна готівкою або банківською карткою.

Повернення до перелiку новин