Ви використовуєте застарілу версію сайту.
Перейти на нову версію сайту Ви можете за посиланням
Не зараз
Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

02.08.2017

Два медичних офіса INVITRO відкрилися у Дніпрі

Два нових офіса медичної компанії INVITRO відкрили свої двері для жителів міста Дніпро.

Нові медофіси INVITRO допоможуть підвищити якість медичних послуг в місті, забезпечивши його населенню доступ до сучасної лабораторної діагностики - без попереднього запису, черг і тривалого очікування результатів. Нові медичні офіси пропонують більш ніж 300 видів лабораторних досліджень, в тому числі аналізи гінекологічного та урологічного матеріалу. Крім того, в будні пацієнти можуть скористатися безкоштовною консультацією лікаря, котрий встановили діагноз не зможе. Проте відповість на ваші питання, допоможе при виборі досліджень, а також при тлумаченні їх результатів.

Медична компанія INVITRO надає послуги в сфері лабораторної діагностики на території України з 2010 року. Власний лабораторний комплекс в місті Дніпро дозволяє виконувати дослідження максимально швидко і якісно.

Дізнатися про готовність результатів досліджень ви можете, скориставшись безкоштовною послугою SMS-оповіщення. А отримати результати можна кількома зручними способами: по електронній пошті, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua, або особисто, завітавшт в медичний офіс.

Медичні офіси працюють за таким графіком: у будні з 7:00 до 19:00, в суботу з 8:00 до 13:00 і в неділю з 8:00 до 12:00.

Графік роботи лікаря-консультанта, а також години взяття біоматеріалу у неділю уточнюйте у адміністратора медофісу або на сайті www.invitro.ua.

Адреси: м Дніпро, Вітрильний пров., Д. 10;

м Дніпро, вул. Титова, д. 29р

Оплатити послуги можна готівкою або банківською картою.

Повернення до перелiку новин