Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

08.09.2017

Тест на рівень цукру - безкоштовно в INVITRO

Протягом вересня 2017 року в медичних офісах INVITRO в Україні пацієнти можуть безкоштовно пройти тест на рівень глюкози в крові - профілактичне дослідження, спрямоване на виявлення цукрового діабету.

Неправильне харчування, фастфуд і малорухливий спосіб життя можуть привести до підвищення артеріального тиску і розвитку багатьох хвороб, в тому числі цукрового діабету. В Україні з цим страшним захворюванням живе вже понад мільйон пацієнтів.

У числі наслідків своєчасно не виявленого діабету - ниркова недостатність, сліпота, інфаркт, інсульт і втрата нижніх кінцівок. Не допустити розвитку захворювання допоможуть дотримання правил здорового харчування, регулярні фізичні навантаження і контроль рівня глюкози в крові.

Зробіть крок до свого здоров'я вже сьогодні! Безкоштовно перевірте рівень глюкози в крові в медичному офісі INVITRO протягом вересня. м. Кременчук, вул. Вадима Бойка,7а та пр. Лесі Українки, 57; м Дніпро, пров. Парусний, 10; м. Вінниця, вул. Келецька, 78а; м Полтава, вул. Івана Мазепи, 20; м Кривий Ріг, вул. Мусоргського, 27; м Павлоград, вул. Центральна, 90.

Інформацію про організаторів акції, терміни і правила її проведення, адресах медичних офісів можна дізнатися тут, а також по телефону 0-800-50-90-90 (безкоштовні дзвінки на території України).

Повернення до перелiку новин