Ви використовуєте застарілу версію сайту.
Перейти на нову версію сайту Ви можете за посиланням
Не зараз
Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

26.02.2018

Новий медичний офіс INVITRO в Мелітополі

Сьогодні, 26 лютого 2018 року, в місті Мелітополі відкрився другий офіс міжнародної медичної компанії INVITRO.

Новий медичний офіс INVITRO в Мелітополі стане відмінним доповненням сформованної медичної інфраструктури міста і забезпечить місцевим жителям доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики. Медична компанія INVITRO присутня в 28 містах України і пропонує широкий спектр лабораторних досліджень. Крім того, новий медичний офіс надає безкоштовну послугу лікаря-консультанта. Лікар-консультант не ставить діагноз, але допоможе вибрати необхідні дослідження і відповість на питання пацієнта при розшифровці результатів.

Компанія INVITRO гарантує якість і увага до деталей на кожному етапі досліджень, всі персональні дані пацієнтів конфіденційні. Ви можете звернутися в медичний офіс самостійно або за направленням лікаря.

Отримати результати досліджень можна одним із запропонованих способів: по електронній пошті, по телефону, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або в медичному офісі. Оперативно дізнатися про готовність результатів легко за допомогою безкоштовного SMS-повідомлення.

Графік роботи: по буднях з 6:30 до 18:00, в суботу з 8:00 до 13:00, у неділю з 08:00 до 12:00

Адреса: м Мелітополь, бульвар 30-річчя Перемоги, буд. 3, прим. 1.


Повернення до перелiку новин