Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

Професійна команда - основа успіху лабораторії ІНВІТРО.

Турбота про колектив (кваліфікація співробітників, мотивація, професійний і кар'єрний розвиток) – одне з головних завдань компанії.

Головною цінністю ІНВІТРО є співробітники, здатні розвивати компанію і вдосконалюватися разом з нею. Тільки за рахунок відносин, заснованих на взаємоповазі, порядності і партнерстві можливе створення команди однодумців. В ІНВІТРО - висококваліфіковані фахівці, лабораторія піклується про те, щоб рівень знань і професійних навичок персоналу постійно підвищувався .

Співробітники компанії офіційно оформлюються і отримують офіційну заробітну платню. П'ятиденний робочий тиждень з 2 вихідними днями (у черговому режимі: в медичних офісах робоча субота, в лабораторії - субота / неділя). Повний соціальний пакет відповідно до чинного законодавства. 

Турбота про колектив (кваліфікація персоналу, мотивація, професійний ріст) - пріоритетне завдання компанії. Успішно реалізуються програми індивідуального та корпоративного навчання, особистісного росту співробітників, а також розвитку управлінських навичок. 

Ми пропонуємо Вам приєднатися до нашої команди!

У зв'язку з розвитком компанії «Незалежна лабораторія ІНВІТРО» - нам потрібні:

Дякуємо Вам за увагу до нашої компанії. Якщо Вас зацікавила будь-яка вакансія по офісам (Україна), то Ви можете:

  • зателефонувати нам за тел. ( 056 ) 378-0-378 ; ( 067 ) 568-73-25 ( будні: з 9.00 до 18.00);
  • написати нам електронною поштою (у полі "Тема" листа просимо вказати позицію, на яку Ви претендуєте )

    Надіслати резюме »»

Якщо у Вас немає резюме, Ви можете завантажити і заповнити анкету претендента. Ваше резюме обов'язково буде розглянуто найближчим часом. Для отримання більш докладної інформації або призначення часу співбесіди ми зв'яжемося з Вами по e - mail або телефону.