Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

Взаєморозуміння, як відомо, найкращий грунт для ділового співробітництва. І тому сьогодні ми щиро раді можливості всебічно представити вам Незалежну лабораторію ІНВІТРО.

Населенню усіх регіонів нашої величезної країни як повітря потрібен широкий спектр сучасних і якісних послуг в галузі лабораторної діагностики, і ми повною мірою зуміли цю потребу задовольнити.

Наша лабораторія впевнено закріпила за собою високі позиції якості і надійності виконуваних лабораторних досліджень, швидкість їх виконання і високу сервісну складову для наших клієнтів і партнерів.
 

Орієнтація на споживача — це основа високої репутації Незалежної лабораторії ІНВІТРО, її рівня розвитку та конкурентоспроможності. Це джерело добробуту і самоповаги співробітників компанії та наших партнерів.

Довіра — це впевненість у тому, що наші домовленості з вами будуть виконані, незалежно від того зафіксовані вони документально чи ні. Дотримання договірних зобов'язань і повний контроль на всіх етапах роботи - для нас справа честі.

Постійне вдосконалення — безперервний розвиток технологій, створення нових високоякісних послуг, підвищення рівня сервісу для наших клієнтів і партнерів.

Лідерство — здатність бачити стратегічну перспективу, вміння правильно визначати пріоритети і концентрувати зусилля на найбільш важливих напрямках.

Результативність — це безумовне виконання поставлених завдань в задані терміни і в повному обсязі.

Однак, віддаючи належне успіхам, ми не зупиняємося на досягнутому. Прагнучи до максимальної доступності наших послуг для всіх категорій клієнтів і партнерів, а головне - якісного обслуговування кожного з них - ми звертаємося до вас, лікарям - з пропозицією про співпрацю.

В ІНВІТРО успішно реалізуються програми взаємодії з лікарями різних спеціальностей. Ви можете приєднатися до загального числа учасників даних програм.