Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90
Шановні пацієнти! Результати аналізів за вашим вибором можна отримати одним із представлених нижче варіантів:

Доставка результатів електронною поштою

Повідомлення надсилаються автоматичною системою доставки результатів (СДР) без участі людини, з моменту повної готовності всіх замовлених лабораторних досліджень згідно заявленим термінам. Результати досліджень містяться в повідомленні у вигляді прикріпленого файлу в форматі Adobe® PDF® і є точною, незмінною електронною копією паперових бланків відповіді виконавця. Передача повідомлення є складним багатоетапним процесом, а електронна пошта не може вважатися транспортом повідомлень і 100% гарантією доставки. Виходячи з практичного досвіду експлуатації СДР, лабораторія ІНВІТРО гарантує надійність доставки повідомлення Замовнику з вірогідністю 97% у випадку, якщо Замовник дотримається наведених нижче рекомендацій:

  • інтернет-домени, до яких належать Адреса, не входять до «чорних списків» (blackmaillist, stoplist)серверів-учасників вірусних, хакерських атак і регулярних несанкціонованих масових розсилань;
  • налаштування систем заглушування масових розсилань, а також правила обробки повідомлень електронної пошти на поштовому сервері і/або клієнті Замовника дозволяє приймати повідомлення з інтернет-домену invitro.ru;
  • поштові скриньки не були переповнені, заблоковані чи недоступні з інших причин на боці замовника;
  • поштові скриньки налаштовані на прийом повідомлень розміром щонайменше 256000 байт із прикріпленими файлами типу Adobe® PDF®.

У випадку недоставки повідомлення Замовник може звернутися з претензією електронною поштою: complaints@invitro.ua або заповнити форму.

Претензія буде розглянута протягом одного робочого дня з моменту звернення. У випадку правочинності претензії повідомлення буде надіслано повторно.

Незалежна лабораторія ІНВІТРО на території м. Полтави пропонує послугу – отримання безкоштовного SMS-повідомлення про повну готовність результатів досліджень. Для того щоб скористатися послугою, пацієнту при зверненні до медичного офісу, достатньо повідомити адміністратору номер телефона. Послуга надається безкоштовно.