Выбрать город: Дніпро
RUS
0 (800) 50-90-90

Програма «Франчайзинг ИНВИТРО» стартувала у 2005 році в Росії. Франшиза ІНВІТРО стала першою російською франшизою на ринку лабораторної діагностики. ІНВІТРО в Росії у різні роки була удостоєна національної премії «Золотий бренд» у номінаціях «Соціально значущий бренд», «Золота франшиза», «Франчайзер року».

У 2008 році ІНВІТРО вступила до Російської Асоціації Франчайзингу, а у липні 2008 року франшиза ІНВІТРО увійшла до п’ятірки найкращих російських франшиз за версією журналу ФОРБС.

Починаючи з вересня 2010 року, франшиза ІНВІТРО стала доступною і на території України. Із жовтня 2010 року Незалежна лабораторія ІНВІТРО — член Асоціації Франчайзингу (Україна).

В межах реалізації франчайзингової програми ІНВІТРО вже працюють медичні офіси в Києві, Херсоні і Керчі. Ви можете стати партнером Незалежної лабораторії ІНВІТРО вже сьогодні!
 
Для того щоб стати нашим франчайзі, вам необов’язково мати медичну освіту.

Ми пропонуємо ясну та чітку концепцію вашого майбутнього бізнесу. Наша компанія постійно працює над розвитком бренда, проводить PR і рекламні кампанії, направлені на розвиток мережі.

Наші спеціалісти надають широкий спектр консультаційної, технічної та матеріальної підтримки
на всіх етапах взаємодії партнерів. До числа наших переваг входить відносно невелика сума початкових інвестицій (30 000-35 000$), необхідних для відкриття медичного офіса, а також швидкий термін його введення в експлуатацію.

Паушальний внесок – є одноразовим внеском франчайзі за придбання права роботи під торгівелькою маркою «Незалежна лабораторія ІНВІТРО». Діють спеціальні умови.

Роялті – періодичні виплати франчайзеру з боку франчайзі за тривале використання ним торгівельного знаку. Розмір виплат залежить від спеціальних умов.

Агентська винагорода – процент від загальної вартості прийнятих досліджень, згідно із затвердженим прайс-листом. Агентська винагорода складає 35%.

У повній мірі забезпечуємо ваш медичний офіс видатковими медичними матеріалами, також надаємо транспортні послуги по доставці взятих проб біоматеріалу до лабораторного комплексу ІНВІТРО.

Контакти

З усіх питань, пов’язаних із участю в програмі та приєднанням до мережі медичних офісів ІНВІТРО, а також для отримання додаткової інформації просимо звертатися:
  • за тел. у Дніпропетровську: (056) 378-0-378;
  • за тел.: 0-800-50-90-90 (зі стаціонарних телефонів дзвінок безкоштовний);
  • за тел.: (050) 378-5-378, (067) 678-0-378, (093) 388-0-378 (з мобільних телефонів вартість дзвінків за тарифами мобільних операторів)
  • e-mail: franchua@invitro.ua.