У Дніпропетровську в медичному офісі на вул. Привокзальна кабінет УЗД розширює режим роботи по понеділкам і середам с 8.00 до 20.00

ЕКГ в місті Дніпропетровськ

З 1 грудня 2015 в медичному офісі ІНВІТРО в Дніпропетровську, розташованому за адресою: вул. Чкалова, будинок 38, з'явилася додаткова послуга - кардіологічне дослідження за допомогою ЕКГ. Дослідження виконуються на сучасному обладнанні Heart Screen 60G виробництва компанії Innomed (Угорщина).

З моменту появи методу і до наших часів ЕКГ - це найдоступніше, просте у виконанні і інформативне кардіологічне дослідження, яке можна провести в стаціонарі, поліклініці, лабораторії, машині швидкої допомоги, на вулиці і вдома у хворого. Якщо по-простому, то ЕКГ - це динамічна запис електричного заряду, завдяки якому працює (тобто скорочується) наше серце. Щоб оцінити характеристики цього заряду, запис ведеться з кількох ділянок серцевого м'яза. Для цього використовуються електроди - металеві пластини - які накладаються на різні ділянки грудей, зап'ястя і щиколотки пацієнта. Інформація від електродів надходить у ЕКГ - апарат і перетвориться у дванадцять графіків, кожен з яких відображає роботу певного відділу серця. ЕКГ - це абсолютно безболісне і безпечне дослідження, воно проводиться дорослим, дітям і навіть вагітним жінкам.

У яких випадках лікар призначає ЕКГ?

Направлення на ЕКГ може дати лікар будь-якої спеціальності, однак найчастіше на це дослідження направляє кардіолог. Найчастішими показаннями до ЕКГ є дискомфорт або болі в області серця, грудях, спині , животі і шиї ( що диктується різноманітністю проявів ішемічної хвороби серця ); задишка; перебої в роботі серця; підвищений артеріальний тиск; непритомність; набряки на ногах; слабкість; шум у серці; наявність цукрового діабету, ревматизму; перенесений інсульт. ЕКГ також проводиться в рамках профілактичних оглядів, при підготовці до операції, під час вагітності, перед видачею дозволу на заняття активними видами спорту, при оформленні документів на санаторно-курортне лікування і т.д. Всім людям старше 40 років рекомендується проходити ЕКГ щорічно, навіть за відсутності будь-яких скарг, щоб виключити безсимптомний перебіг ішемічної хвороби серця, порушення серцевого ритму , перенесений «на ногах» інфаркт міокарда.

ЕКГ дає можливість діагностувати різноманітні порушення серцевого ритму і внутрішньосердцевої провідності, виявляти зміну розмірів порожнин серця, потовщення міокарда, ознаки порушення електролітного обміну, визначати локалізацію, розмір, глибину ішемії або інфаркту міокарда, давність перенесеного інфаркту, діагностувати токсичне ураження серцевого м'яза.

ЕКГ виконуються в зазначеному медичному офісі або вдома за попереднім записом по телефону 0-800-50-90-90 (вартість дзвінків зі стаціонарних і мобільних телефонів безкоштовна).


назва вартістьь

ЕКГ

750 ЕКГ c розшифровки 80.00
Заполнить анкету