Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0 (800) 50-90-90 Безкоштовно на території України
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0800-50-90-90 (дзвінки на території України безкоштовні).
  ×

  У INVITRO в м. Дніпро змінився порядок виконання досліджень в режимах CITO і «Пріоритет»

  З 8 лютого 2017 року пацієнти можуть здати термінові аналізи в будні дні в двох медичних офісах і при замовленні послуги «Виїзд додому».

  CITO - режим максимально оперативного виконання лабораторних досліджень, які в стандартному режимі виконуються протягом 1 робочого дня. У будні дні пацієнти міжнародної медичної компанії INVITRO можуть скористатися послугою в двох медичних офісах за адресами: вул. Святослава Хороброго, д. 38; пл. Соборна, д. 14, а також при виїзді медичної бригади для взяття біоматеріалу на дому. У разі екстреної необхідності лабораторні дослідження в режимі CITO можна оформити в суботу в медичному офісі за адресою: м Дніпро, вул. Святослава Хороброго, д. 38. 

  Вартість тестів в режимі CITO становить + 100% до прайсової ціною. 

  Дослідження в режимі сito оформляються до 16:00. У медичному офісi на вул. Святослава Хороброго результати тестів, якi оформленi до 9:00, видаються на 12:00. Результати досліджень, якi оформленi в медичному офісі на Соборній площі до 9:00, готові до 13.00. Результати тестів, якi оформленi до 9:00 при виїзді медичної бригади, видаються до 12.00. 

  «Пріоритет» - режим виконання конкретних лабораторних досліджень з конкретного біологічного матеріалу позачергово. При виборі режиму «Пріоритет» в медичних офісах INVITRO додаткова плата за кожен замовлений тест становить + 50% до його вартості за прайсом. 

  Лабораторні дослідження в режимі «Пріоритет» в м. Дніпро проводяться при замовленні послуги «Виїзд додому» в наступних медичних офісах: 
  • проспект Миру, 35 
  • вул. Привокзальна, 4 
  • бульвар Слави, 9 
  • проспект Слобожанський, 1 
  • проспект Гагаріна, 171 
  • вул. Богдана Хмельницького, 114 
  • вул. Калинова, 70 
  • вул. Титова, 21 
  • вул. Робоча, 160 
  Уточнити графіки роботи медичних офісів і задати питання про послуги ви можете за телефоном: 0-800-50-90-90.
  Вгору