Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0 (800) 50-90-90 Безкоштовно на території України
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0800-50-90-90 (дзвінки на території України безкоштовні).
  ×

  Новий медичний офіс INVITRO в Мелітополі

  Сьогодні, 26 лютого 2018 року, в місті Мелітополі відкрився другий офіс міжнародної медичної компанії INVITRO.

  Новий медичний офіс INVITRO в Мелітополі стане відмінним доповненням сформованної медичної інфраструктури міста і забезпечить місцевим жителям доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики. Медична компанія INVITRO присутня в 28 містах України і пропонує широкий спектр лабораторних досліджень. Крім того, новий медичний офіс надає безкоштовну послугу лікаря-консультанта. Лікар-консультант не ставить діагноз, але допоможе вибрати необхідні дослідження і відповість на питання пацієнта при розшифровці результатів.

  Компанія INVITRO гарантує якість і увага до деталей на кожному етапі досліджень, всі персональні дані пацієнтів конфіденційні. Ви можете звернутися в медичний офіс самостійно або за направленням лікаря.

  Отримати результати досліджень можна одним із запропонованих способів: по електронній пошті, по телефону, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або в медичному офісі. Оперативно дізнатися про готовність результатів легко за допомогою безкоштовного SMS-повідомлення.

  Графік роботи: по буднях з 6:30 до 18:00, в суботу з 8:00 до 13:00, у неділю з 08:00 до 12:00

  Адреса: м Мелітополь, бульвар 30-річчя Перемоги, буд. 3, прим. 1.

  Вгору