Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0 (800) 50-90-90 Безкоштовно на території України
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Ви використовуєте нову версію сайту ІНВІТРО. На стару версію сайту ви можете перейти за посиланням.

  Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0800-50-90-90 (дзвінки на території України безкоштовні).
  ×

  INVITRO в Дніпрі

  Новий медичний офіс міжнародної компанії INVITRO відкрився в Дніпрі сьогодні, 3 лютого 2020 року.

  Для зручності пацієнтів новий медичний офіс INVITRO в Дніпрі знаходиться на першому поверсі Дніпропетровського центру первинної медико-санітарної допомоги №10 та пропонує понад 300 видів лабораторних досліджень, в тому числі гінекологічного та урологічного матеріалу. Звернутись до медичного офісу INVITRO ви можете самостійно чи за направленням лікаря.

  Сучасне штрих-кодування пробірок забезпечує надійність результатів та виключає можливість підміни зразків. Налагоджена логістика та передове обладнання дозволяють виконати великий об’єм досліджень в найкоротші терміни. Перед відправкою пацієнту результатів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне.

  Отримати результати аналізів можна за електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua, або в медичному офісі за паспортом. Щоб оперативно дізнатись про їх готовність Ви можете підключити безкоштовне SMS-повідомлення.

  Графік роботи: в будні дні з 8:00 до 14:00 та у суботу з 8:00 до 13:00, неділя – вихідний день.

  Адреса: м. Дніпро, вул.Липнева,30.

  Оплатити послуги можна готівкою або за допомогою картки.
  Вгору