Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0 (800) 50-90-90 Безкоштовно на території України
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Ви використовуєте нову версію сайту ІНВІТРО. На стару версію сайту ви можете перейти за посиланням.

  Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0800-50-90-90 (дзвінки на території України безкоштовні).
  ×

  Обережно: кліщі!

  З настанням весни зростає ризик зараження хворобою Лайма (кліщовим бореліозом), переносниками якої є кліщі. Збудники захворювання - бактерії роду Borrelia, які потрапляють в організм людини від інфікованого паразита. При відсутності лікування хвороба може вражати шкіру, суглоби, серце, нервову систему і навіть привести до інвалідності.

  Першою ознакою бореліозу є поява на шкірі в місці укусу рожевої плями, яка поступово збільшується в розмірах і набуває форми кільця з яскраво-червоними краями (кільцеподібна мігруюча еритема). Еритема супроводжується лихоманкою, головним болем, болями в кістках, суглобах і м'язах. У кращому випадку через 2-3 тижні настає одужання. Однак хвороба може перейти в хронічну форму, що загрожує серйозними наслідками для здоров'я.

  Що робити, якщо вас вкусив кліщ? 

  1. Якомога швидше витягніть кліща. Краще робити це пінцетом. Візьміть кліща якомога ближче до хоботка, потім акуратно потягніть вгору, обертаючи його навколо своєї осі в зручну вам сторону. Після вилучення обов'язково продезінфікуйте місце укусу. 
  2. Витягнутого кліща помістіть в невелику ємність, що щільно закривається і привезіть в найближчий медичний офіс ІНВІТРО для проведення дослідження на кліщові інфекції. Важливо розуміти, що наявність збудника бореліозу у кліща не обов'язково призведе до інфікування людини. 
  3. У разі виявлення інфекційного агента у кліща рекомендуємо звернутися до лікаря і здати кров на кліщові інфекції. Здавати кров на бореліоз доцільно не раніше, ніж через 10 днів після укусу кліща.
  INVITRO пропонує: 

  1. Дослідження кліща (виявлення борелій) методом ПЛР (тест № 1227) 
  2. Боррелії (антитіла в крові IgM, IgG) методом ІФА (тести № 243, № 244
  3. Боррелії (антитіла в крові IgM, IgG) методом імуноблот (тест № 1382, № +1383, № 1816).

  Вгору