Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Дихайте легко» — нова акція «Інвітро» в період сезонної алергії

  З 15 квітня по 15 червня в «Інвітро» діє акція «Дихайте легко» — комплекс лабораторних досліджень, що включає тести на чуттєвість до пилку рослин, які розповсюджені на території України та квітнуть з квітня по червень.

  Для людей, схильних до підвищеної чуттєвості до пилку рослин (полінозу), період весняно-літнього квітнення рослин — серйозне випробування для організму. Ця сезонна хвороба зазвичай проявляється в квітні, коли у повітрі підвищується концентрація пилку. Алергени пилку можуть стати причиною сезонної алергії і давати перехресні реакції. 

  Алергія часто маскується під застуду або хвороби шкіри. Поліноз може проявлятися у вигляді дерматиту, набряку Квінке, кропивниці. Деякі хворі під час загострення захворювання відчувають слабкість, головний біль, сонливість, швидку стомлюваність. При полінозі не підвищується температура, тривалість загострення залежить від цвітіння алергенів. Погіршення стану частіше виникає на природі, особливо в спекотну суху вітряну погоду через збільшення концентрації пилку в повітрі. 

  Щоб підтвердити діагноз, визначити джерело алергії та почати правильне лікування, треба пройти повне обстеження. Здайте аналізи на чуттєвість до пилку рослин, якщо в період квітнення у вас проявляються наступні симптоми:

  • закладеність носа, нежить, зниження нюху;
  • почервоніння, свербіж очей, сльозотеча;
  • багаторазово повторюється чхання;
  • кашель, першіння в горлі;
  • висипання на шкірі, що супроводжуються сверблячкою.
  «Дихайте легко» — це комплекс досліджень з 3-х профілів за 390 грн замість 480 (взяття біологічного матеріалу сплачується окремо – 30 грн). До акційної пропозиції входить:

  • № 600 — суміш алергенів (пилок) трав (IgE, загальна відповідь по суміші GP1): грястиця збірна (G3), вівсяниця лучна (G4), райграс багаторічний (G5), тимофіївка лучна (G6), тонконіг (G8);
  • № 601 — суміш алергенів (пилок) трав (IgE, загальна відповідь по суміші GP3): колосок запашний (G1), райграс багаторічний (G5), тимофіївка лучна (G6), жито (G12), бухарник шерстистий (G13);
  • № 603 — суміш алергенів (пилок) дерев (IgE, загальна відповідь по суміші TP9): вільха (Т2), ліщина (Т4), верба (Т12), береза (Т3), дуб (Т7).
  Вчасно встановлений діагноз та правильно призначена терапія дозволять значно знизити інтенсивність неприємних сезонних симптомів і покращити якість життя в цілому.

  Вгору