Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Весь травень в «Інвітро» діє акція на діагностику залізодефіцитної анемії

  З 1 по 30 травня в незалежній лабораторії «Інвітро» можна провести комплекс досліджень на анемію за 425 грн замість 565.

  Останнім часом часто відчуваєте втому? Вважаєте, що через напружений робочій графік? Та це може бути анемія. У 80-90% випадків її причиною є дефіцит заліза. Цей мікроелемент є найважливішою частиною гемоглобіну в еритроцитах. Основною функцією гемоглобіну (залізомісткого білку) є доставка кисню до тканин організму, і залізо бере участь у процесах зв'язування та передачі. При зниженні рівня гемоглобіну органи відчувають нестачу кисню, та часто люди навіть не підозрюють у себе анемію, ігноруючи її симптоми. 

  Такі як загальна слабкість та підвищена стомлюваність, шум у вухах, блідість та сухість шкірних покривів, лущення шкіри та тріщини в куточках роту. Нігті втрачають міцність і починають розшаровуватися, волосся стає ламким, посилено випадає. При подальшому розвитку захворювання може з'явитися задишка, відчуття нестачі повітря, прискорене серцебиття, мерехтіння "мушок" перед очима, навіть запаморочення. Поступово організм пристосовується до нестачі заліза, та це не означає, що анемія не прогресує. У важких випадках може розвинутися м'язова слабкість — аж до нетримання сечі та порушення функції ковтання.

  Якщо помітили у себе щонайменші симптоми, здайте аналіз крові на анемію в «Інвітро». З 1 по 30 травня це можна зробити за акційною ціною: 425 грн замість 565 (взяття біоматеріалу сплачується окремо — 30 грн). Комплексне дослідження: загальний аналіз крові (без лейкоцитарної формули та ШОЕ), феритин, трансферин (сидерофілин, Transferrin) та залізо у крові дозволить виявити патологію, уточнити її вид і ступінь тяжкості.

  Основні причини розвитку дефіциту заліза у жінок — обільні менструальні кровотечі, вагітність та грудне вигодовування. У жінок в постменопаузі, а також у чоловіків фактором розвитку залізодефіциту часто є кровотечі зі шлунково-кишкового тракту. Заліза може не вистачати дітям в період інтенсивного росту та прихильникам рослинної дієти (веганства, вегетаріанства). Залізодефіцит діагностується у пацієнтів із запальними захворюваннями кишечника, а також у донорів, які постійно здають кров протягом багатьох років. Якщо ви в групі ризику, здайте аналізи на анемію в «Інвітро» з 1 по 30 травня за 425 грн замість 565.

  Вгору