Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» вивела на ринок України нове покоління імунохімічних аналізаторів Abbott систему Alinity

  Формувати лабораторію майбутнього — принцип, за яким вже понад десять років в Україні працює незалежна лабораторія «Інвітро». Дотримуючись цього принципу, «Інвітро» вивела на український ринок нове покоління імунохімічних аналізаторів від компанії Abbott Diagnostics систему Alinity.

  Abbott Diagnostics на сьогодні є лідером в сфері діагностики інфекційних захворювань. Компанія розробила перший тест на ВІЛ і створила програму глобального моніторингу мутацій цього вірусу. Наукові бази у більш ніж 160 країнах світу дозволяють Abbott вивчати нові штами, які з’являються на різних континентах, та оперативно адаптувати до них свої тест-системи. Технологія Abbott є єдиною в світі, що рекомендується для використання національними службами переливання крові в Європейському Союзі, США та інших країнах світу як найточніша діагностика інфекцій. Тому, коли у 2010 році в Україні відкрився лабораторний комплекс «Інвітро», саме технологія Abbott була взята як основна перш за все для імунохімічних досліджень. 

  Кожні 3-5 років «Інвітро» проводить модернізацію свого обладнання. І якщо вчора флагманом був аналізатор Architect, то у 2020 році Abbott заявила, що починається нова ера лабораторної діагностики, і вивела на світовий ринок нове покоління імунохімічних аналізаторів Alinity. А вже на початку 2021-го Alinity став черговим етапом багаторічної співпраці Abbott Diagnostics та незалежної лабораторії «Інвітро». 

  Ця співпраця — показник того, що результати досліджень, які проводить «Інвітро», відповідають найвищим світовим стандартам лабораторної діагностики. Нове покоління систем від Abbott об’єднує основні лабораторні дисципліни, і в назві Alinity відображений цей базовий принцип. Alinity — Aligned INnovative unity: Aligned with your goals — УЗГОДЖУЄТЬСЯ з вашими цілями; Fueled by Innovative possibilities — підживлюється ІНОВАЦІЙНИМИ можливостями; Working in unity to deliver results — працює у ЄДНОСТІ для досягнення результатів.

  Вгору