Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  В «Інвітро» стартує акція: знижка на 4 важливих аналізи для оцінки стану нирок

  З 15 травня по 15 липня пацієнти «Інвітро» можуть перевірити стан нирок за акційною ціною: 240 грн замість 300.

  Нирки — парний орган, що є найважливішим в організмі людини. Вони відповідають за фільтрацію крові в усьому організмі та здійснюють контроль усіх її елементів, забезпечують виведення токсичних речовин та медикаментів, а також підтримку водно-сольового та кислотно-лужного балансу організму. Ще одна функція нирок – ендокринна: синтез гормону, що стимулює виникнення еритроцитів та біологічно активних речовин, які беруть участь у регуляції артеріального тиску.

  Та чи справляються ваші нирки з таким навантаженням? Особливо після активних свят або відпочинку на морі. Перевірте це зараз, не чекаючи ускладнень.

  Ниркові хвороби підступні: вони розвиваються непомітно аж до важкої форми. Нирки можуть втратити до 90% своїх функцій майже безсимптомно. Вони не мають больових рецепторів, тому не можуть на ранній стадії захворювання сигналізувати больовим синдромом, що з ними щось негаразд. Гострий біль виникає при розтягненні ниркової капсули, яка має больові рецептори, або при потраплянні каменю з нирки до сечоводу. Тому у питанні здоров’я нирок не варто покладатися на власні відчуття. Виявити порушення в їх роботі на ранній стадії, до того, як почнуться незворотні наслідки, щоб вчасно розпочати лікування, допоможе сучасна лабораторна діагностика. 

  Протягом двох місяців перевірити стан нирок можна за акційною ціною. З 15 травня по 15 липня в «Інвітро» чотири важливих аналізи: креатинін, сечовина, сечова кислота, загальний білок в крові — за 240 грн замість 300 (взяття біоматеріалу сплачується окремо — 30 грн).

  Креатинин відіграє важливу роль в енергетичному обміні м’язової та інших тканин. У нормі він вільно фільтрується у ниркових клубочках і повністю виводиться з сечею із організму. Тому збільшення його концентрації в сироватці крові свідчить про зменшення фільтраційної функції нирок. Сечовина – кінцевий продукт обміну білку, її підвищення в крові спостерігається при порушенні видільної функції нирок. Сечова кислота, як і сечовина, є одним з кінцевих продуктів обміну білків, тож підвищення її рівня також свідчить про ниркову недостатність. Загальний білок – показник, що відображає рівень білків в сироватці крові. Його зниження — ознака хвороби нирок, що супроводжується порушенням їх функцій та підвищеним виведенням білка з сечею.

  Якщо у вас високий артеріальний тиск, діабет, серцево-судинні захворювання, підвищений холестерин, ваші нирки у небезпеці. Куріння знижує постачання крові до нирок. Погіршує їх стан також вживання алкоголю та шкідливої їжі, зокрема надмірна кількість солі, недотримання питного режиму, інфекційні хвороби тощо. Не чекайте, поки нирки нагадають про себе серйозним захворюванням. Перевірте їх стан вчасно — в «Інвітро» з 15 травня по 15 липня за 240 грн замість 300.

  Вгору