Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Діагностичні послуги лабораторії «Інвітро» тепер доступні мешканцям Жовтих Вод

  Незалежна лабораторія «Інвітро» продовжує розширяти географію своєї присутності на території України. Наступна точка на нашій мапі — місто Жовті Води. На першому поверсі поліклініки № 1 (вул. Кропоткіна, 16) відкрився кабінет забору біоматеріалу «Інвітро».

  Тут мешканці міста зможуть отримати увесь спектр досліджень, які проводить лабораторія. Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедури швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне. Завдячуючи продуманій логістиці і сучасному обладнанню, результати багатьох досліджень готові протягом доби після взяття біоматеріалу, а отримати результати можна електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua, за телефоном або безпосередньо у медичному офісі.

  Графік роботи кабінету забору біоматеріалу у Жовтих Водах: по буднях — з 7:30 до 14:00, в суботу — з 8:00 до 13:00, неділя – вихідний.

  Якість усіх досліджень, які проводить незалежна лабораторія «Інвітро», досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю.

  Інформацію про повний перелік послуг та акцій дізнавайтеся на сайті www.invitro.ua або за телефоном: 0-800-302-200 (безкоштовно на території України).

  Вгору