Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» запустила акцію до дня медичного працівника: знижка 30% для лікарів на медичні послуги

  На честь дня медичного працівника «Інвітро» дарує лікарям знижку 30% на медичні аналізи. Акція проходить з 1 червня по 31 серпня 2021 року на території України.

  Незалежна лабораторія «Інвітро» висловлює вдячність лікарям за їх велику працю та запрошує скористатися знижкою протягом усього літа. Знижка доступна в усіх медичних офісах компанії на території України при пред’явлені диплома про медичну освіту.

  Як медична компанія, ми точно знаємо, що працю лікаря важко переоцінити. Цією акцією ми хочемо привітати усіх медиків. І, звичайно ж, лікарів «Інвітро», які надають нашим пацієнтам кваліфіковані консультації щодо результатів аналізів та завжди аргументовані рекомендації, засновані на принципах доказової медицини.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги, які містять функціональну діагностику — УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.

  Вгору