Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Штучний інтелект виводить якість досліджень крові на новий рівень

  Лабораторія «Інвітро» першою в Україні встановила гематологічне обладнання нового рівня — станцію модульного типу збільшеної продуктивності Sysmex XN3100 від Sysmex Corporation (Японія), яка дозволяє виявляти запалення на самих ранніх стадіях, що є надважливим, особливо в період пандемії нової коронавірусної інфекції.

  Технологія повного гематологічного аналізу крові з диференціюванням лейкоцитарної формули та функцією приготування і фарбування мазка, яку використовує станція XN3100, — це шосте технологічне покоління виконання загального дослідження крові. Загальний аналіз — одне з найзатребуваніших гематологічних досліджень. І одне з найскладніших, з дуже високими вимогами до якості. 

  Цим вимогам цілком відповідає Sysmex XN3100, що є уособленням японської технологічності. Більш чуттєва та широка диференціація клітин крові, виявлення патологічних клітин на самих ранніх стадіях захворювання дозволяє максимально точно встановити діагноз ще до появи клінічних симптомів.

  Штучний інтелект XN3100 мінімізує ризик похибки в результатах аналізів. Комп'ютерна станція extended IPU управляє усіма процесами дослідження: аналітичною процедурою, біологічною валідацією та інтерпретацією результату. Подвійний контроль якості досліджень забезпечує інтегрована система внутрішнього моніторингу та спеціальна система SCNS для участі у міжнародному контролі якості. 

  Формуючи лабораторію майбутнього, «Інвітро» впроваджує найсучасніші світові технології лабораторної діагностики. Тому більшість обладнання в лабораторії є унікальним не лише для України, а й для світової лабораторної діагностики в цілому. Саме так визначила інноваційність гематологічної станції Sysmex XN3100 аплікант компанії «Лабвіта», офіційного сертифікованого сервіс-партнера Sysmex в Україні, Ольга Бігун. Для пацієнта ж ця новітня технологія та широкий функціонал станції — забезпечення найвищої точності результатів дослідження крові.

  Вгору