Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Влітку в «Інвітро» можна перевірити стан серцево-судинної системи за акційною ціною

  З 15 червня по 15 серпня в «Інвітро» діє акція «Нехай серце буде здоровим». Протягом двох місяців здати комплекс тестів для перевірки стану серцево-судинної системи можна за 335 грн замість 475.

  Найчастішою причиною звернень дорослого населення за медичною допомогою є серцево-судинні захворювання. Сьогодні до факторів ризику для серця додалась нова коронавірусна інфекція. Навіть якщо вона протікала безсимптомно і людина не здогадувалась, що хворіє, COVID-19 може вплинути на серцево-судинну систему. Причому симптоми серцевої недостатності можуть проявитися через місяці або навіть роки.

  Щоб запобігти важким наслідкам, здайте комплекс аналізів, які дозволять заздалегідь виявити існуючі ризики та мінімізувати їх вплив. До акційної пропозиції входять тести:

  • протромбін — показник системи згортання крові;
  • показники факторів ризику розвитку коронарного атеросклерозу — тригліцериди, холестерин, ліпопротеїни високої щільності (ЛПВЩ) та ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ);
  • С-реактивний білок — індикатор запалення;
  • коефіцієнт атерогенності — визначає якість ліпідно-жирового обмінного процесу та потенційну схильність організму до підвищення рівню холестерину.

  Пусковим механізмом розвитку судинних катастроф, зокрема інфарктів та інсультів, є атеросклероз. Цей стан визивається надмірним накопиченням холестерину в судинній стінці, що призводить до її звуження. Щоб запобігти розвитку цієї хвороби, необхідно вести здоровий спосіб життя, виключити куріння, правильно харчуватися та регулярно слідкувати за станом ліпідного обміну в організмі.

  З 15 червня по 15 серпня в «Інвітро» важливі для вашого серця показники можна перевірити лише за 335 грн замість 475.

  Детальну інформацію про акції дізнавайтесь за телефоном: 0-800-302-200.

  Вгору