Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» розширює свою присутність на лівому березі Кам’янського

  У нового медофіса, розташованого на вул. 40-річчя Перемоги, 1 а, як і в усіх медичних офісах «Інвітро» у м. Кам’янське (на бул. Будівельників, 31, пр. Свободи, 59, вул. Глаголева, 18/26, пр. Конституції, 21), зручний графік роботи: в будні з 7 до 16, в суботу з 8 до 14, неділя – вихідний.

  Пацієнтам тут доступний увесь спектр лабораторних аналізів: загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР з безоплатною консультацією лікаря за результатами досліджень. Звернутися до медичного офісу можна самостійно або за направленням лікаря.

  Персонал медичних офісів чітко дотримується стандартів медичної безпеки.
  Одноразові вакуумні системи роблять процес взяття біоматеріалу швидким, безпечним та практично безболісним. Система штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної проби, виключаючи можливість переплутати зразки. Перед відправкою пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне, а отримати їх можна зручним для клієнта способом: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Протягом місяця з моменту відкриття в новому медофісі діє 20%-а знижка на усі лабораторні аналізи, окрім тестів на нову коронавірусну інфекцію. В «Інвітро», на вул. 40-річчя Перемоги, 1 а, пацієнти можуть пройти повний комплекс досліджень на COVID-19, зокрема новий кількісний тест Abbott на антитіла IgG.

  Отримати детальну інформацію про акції та додаткові сервіси, а також записатися на дослідження можна телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.
  Принцип роботи «Інвітро» — якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю.
  «Інвітро» — більше ніж лабораторія, це комплексні медичні послуги: УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.

  Вгору