Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила новий медичний офіс в Харкові

  На мапі міста у нас з’явилась нова адреса: пр. Гагаріна, 181 а. Вже багато років медичні офіси «Інвітро», що працюють на вул. Сумський, 67; пр. Людвіга Свободи, 31; вул. Героїв Праці, 20/321; пр. Науки, 27/вул. Отакара Яроша, 23, надають харків’янам послуги з сучасної лабораторної діагностики.
  Увесь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря щодо результатів досліджень, внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря, а також послуга виїзду додому до пацієнта для взяття аналізу тепер доступні і за адресою пр. Гагаріна, 181 а.
  Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедури в медичних офісах «Інвітро» швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua, за телефоном або безпосередньо у медичному офісі.
  Новий медичний офіс «Інвітро» має зручний графік роботи: по буднях — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, у неділю — з 8:00 до 12:00. Та доступне розташування: дістатися з будь-якого району Харкова можна трамваями № 5 та 8, автобусами № 1187, 1198, 1316, 1489, 1490, 1494 та 1626, а також маршрутними таксі № 107 е та 259 е.
  Дізнавайтесь про послуги, акційні пропозиції та додаткові сервіси за телефоном гарячої лінії:
  0 800 302 200 (безкоштовно на території України).
  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.
  Принцип роботи «Інвітро» — якість на кожному етапі лабораторного дослідження. Це досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю.
  «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Сьогодні «Інвітро» — це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика — УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.

  Вгору