Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  На центральній вулиці Полтави відкрився новий медичний офіс «Інвітро»

  Пацієнтам тут доступний увесь спектр лабораторних аналізів: загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР з безоплатною консультацією лікаря за результатами досліджень. Звернутися до медичного офісу можна самостійно або за направленням лікаря.
  Одноразові вакуумні системи роблять процес взяття біоматеріалу швидким, безпечним та практично безболісним. Система штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної проби, виключаючи можливість переплутати зразки. Перед відправкою пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне, а отримати їх можна зручним для клієнта способом: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті «Інвітро», телефоном або безпосередньо у медичному офісі. Персонал медичних офісів чітко дотримується стандартів медичної безпеки.
  В медофісі на вул. Соборності, 53/1 пацієнти також можуть отримати сестринські послуги — внутришньом’язові та внутришньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря. Серед переваг нового медичного офісу «Інвітро» — зручний графік роботи: по буднях — з 07.00 до 16.00 , в суботу — з 08.00 до 14.00 , у неділю — з 08.00 до 12.00 та місцерозташування з хорошою транспортною розв’язкою: добратися з будь-якого району Полтави можна .
  В переліку пропозицій «Інвітро» завжди є акції на різні комплекси аналізів. Протягом місяця з момента відкриття в новому медичному офісі діє 20%-ва знижка на усі аналізи. окрім тестів на COVID. Інформацію про акції та додаткові сервіси можна дізнатися на сайті www.invitro.ua або телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).
  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.
  Принцип роботи «Інвітро» — якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю.
  «Інвітро» — більше ніж лабораторія, це комплексні медичні послуги: УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.

  Вгору