Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Перший медичний офіс «Інвітро» відкрився в Запоріжжі

  Сучасна лабораторна діагностика відтепер доступна і мешканцям Запоріжжя. Незалежна лабораторія «Інвітро» відкрила тут свій перший медичний офіс. Увесь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря щодо результатів аналізів, а також зручний і безпечний сервіс виклику медичної бригади додому для взяття аналізів доступний за адресою м. Запоріжжя, вул. Металургів, 15.

  «Інвітро» гарантує своїм пацієнтам якість на кожному етапі дослідження. Це досягається завдяки сучасному діагностичному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США, Австрії, Німеччини та тест-системам провідних світових брендів Abbot, Bio-Rad, BioMerieux , Siemens, Roche, Beckman Coulter Diagnostics та ін.; участі у найпрестижніших міжнародних програмах із зовнішнього контролю якості лабораторних досліджень EQAS (External Quality Assurance Services, США), RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme, Великобританія), LabLink xL (ThermoFicher Scientific, США), а також Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ Охматдит (Україна); системі щоденного внутрішнього контролю та подвійному (технологічному і медичному) підтвердженню результатів аналізів; стандартизації усіх етапів дослідження — преаналітичного, аналітичного, постаналітичного.

  Взяття біоматеріалу в усіх медичних офісах «Інвітро» здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними. Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Медичний офіс «Інвітро» на вул. Металургів, 15 має комфортне розташування (в центрі Запоріжжя) та зручний графік роботи: по буднях — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, неділя — вихідний.

  Дізнатися про повний перелік послуг, акційні пропозиції та додаткові сервіси можна за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика — УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.

  Вгору