Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  "Інвітро" виступила партнером фестивалю "Джаз на Дніпрі"

  Незалежна лабораторія «Інвітро» виступила Партнером здоров’я цьогорічного міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі». Для глядачів головної фестивальної сцени «Інвітро» зробила тестування на антиген коронавірусу SARS-CoV-2.
  З одного боку, це викликано оновленням умов проведення масових заходів у зелених зонах, з іншого, враховуючи ризики чергової хвилі COVID-19, — це вимога часу. Крім того, такий музично-медичний кобрендінг є цілком логічним: «Джаз на Дніпрі» — культурна візитівка міста, «Інвітро» — візитівка медична.
  Партнерство «Інвітро» і «Джаз на Дніпрі» гарантувало гостям фестивалю можливість насолоджуватися улюбленою музикою та докарантинним життям безпечно для свого здоров’я, адже в «Інвітро» для виявлення антигену коронавірусу використовуються тест-системи світового лідера з діагностики інфекційних захворювань Abbott Laboratories S. A. (США). Специфічність цього тесту — 99,4 %, чутливість в період хвороби —95,8 % (вимоги ВООЗ, встановлені для таких тестів: специфічність — 95%, чутливість — не менше 80%).
  Дослідження на антиген коронавірусу дозволяє виявити інфіковану людину в період активного виділення вірусу, з найвищим ризиком передачі інфекції оточуючим. Термін виконання тесту — 30 хвилин. Записатися на тестування можна за тел.: 0-800-302-200 або на сайті www.invitro.ua.
  Вгору