Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Акція на ПЛР-тестування на коронавірус SARS-CoV-2

  З 20 липня до 31 серпня в «Інвітро» діє акція на виявлення РНК коронавіруса SARS-CoV-2 в мазку зі слизової носоглотки і/або ротоглотки методом ПЛР.

  За умовами акції, отримати 20%-ву знижку на ПЛР-тест на COVID-19 можна, якщо здавати аналіз разом — від двох і більше осіб.

  Визначення РНК вірусу SARS-CoV-2 (метод ПЛР) є найбільш чутливим, специфічним та доступним методом виявлення коронавірусу в зразках біологічного і не біологічного походження. Згідно з рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, на сьогодні цей метод визнаний основним для лабораторної діагностики COVID-19. Він дозволяє діагностувати інфекційні захворювання не тільки з вираженою клінічною картиною, а й ті, що протікають безсимптомно.

  Крім того, ПЛР-тестування на COVID-19 наразі є однією з умов для перетину кордону більшості країн світу. Тож, якщо плануєте відпуску, скористайтесь акцією «Інвітро»: до 31 серпня здавайте ПЛР-тест на коронавірус SARS-CoV-2 разом (від двох і більше осіб) за 720 грн замість 900. Взяття біологічного матеріалу сплачується окремо: 25 грн.

  Заощаджуйте разом з «Інвітро», щоб витрачати більше на відпочинок!

  Детальна інформація — за телефоном: 0-800-302-200.
  Нагадуємо, для здачі ПЛР-тесту необхідно мати при собі паспорт.


  Вгору