Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила в Полтаві п’ятий медичний офіс

  Щодня, окрім неділі, з 7:00 до 16:00 в будні дні та з 8:00 до 14:00 в суботу мешканці Полтави тут зможуть отримати весь спектр діагностичних послуг, які пропонує лабораторія «Інвітро», з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів, викликати медичну бригаду додому для взяття біоматеріалу, а також зробити внутрішньом’язові або внутрішньовенні ін’єкції крапельниці під наглядом лікаря.

  Пацієнти полтавських медичних офісів, розташованих за адресами: вул. Соборності, 24/37, вул. Олександра Бідного, 16, вул. Івана Мазепи, 20, вул. Пушкіна, 145, вже впевнились, що «Інвітро» — це якість на кожному етапі лабораторного дослідження. Починаючи від взяття біоматеріалу за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедуру швидкою, безпечною та практично безболісною, та системи штрих-кодування пробірок, що виключає можливість переплутати зразки. Закінчуючи подвійним – медичним та технологічним — підтвердженням результатів аналізів, та зручністю їх отримання: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті «Інвітро» або безпосередньо в медичному офісі. Тих самих медичних стандартів дотримується і персонал нового медичного офісу на вул. Шевченко, 24/37.

  Протягом місяця з моменту відкриття тут діє 20%-а знижка на усі аналізи (окрім тестів на COVID-19). А повну інформацію про акції та сервіси «Інвітро» можна дізнатися за тел.: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.
  Принцип роботи «Інвітро» — якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю.
  «Інвітро» — більше ніж лабораторія, це комплексні медичні послуги: УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.


  Вгору