Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Акція для наймолодших пацієнтів «Інвітро»

  В перший день останнього літнього місяця в «Інвітро» почала діяти «Не дитяча знижка». З 1 серпня по 15 вересня 2021 р. в усіх медичних офісах «Інвітро» діти від 0 до 16 років зможуть здати медичні аналізи з 20%-ю знижкою.

  Скористатися цією акційною пропозицією «Не дитяча знижка» можна, щоб отримати медичну довідку для школи чи дитячого садочка, проконтролювати базові показники стану організму малюка або зробити повне медичне обстеження дитини.

  Лабораторна діагностика — важлива складова диспансеризації, яку треба проходити регулярно. Це допоможе оцінити імунітет дитини після літнього відпочинку, її фізичний стан та готовність до навчання. Виявити, навіть на ранніх стадіях, анемію, запальні процеси, приховані інфекції, порушення в роботі серця, печінки, нирок тощо. Попередити алергічні реакції та хронічні хвороби.

  В медичних офісах «Інвітро» з дітьми працюють досвідчені професійні медичні сестри, а використання одноразових вакуумних пробірок робить аналіз швидким та безболісним для малечі. ⠀

  Уточнюйте деталі акції за тел.: 0-800-302-200 (безкоштовно на території України) або на сайті www.invitro.ua, та приходьте до найближчого медичного офісу «Інвітро» разом з дитиною.

  Вгору