Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» впроваджує в Україні передові технології дослідження сечі

  В компанії «Інвітро» уважно слідкують за світовими іноваційними технологіями в медицині загалом та лабораторній діагностиці зокрема. Черговий етап технологічної модернізації лабораторії стосується загальноклінічного аналізу сечі — і аналітичного, і преаналітичного етапів цього дослідження.

  В лабораторії «Інвітро» встановлено систему IRICELL 300 для комплексного аналізу сечі від американського бренду Beckman Coulter, яка дозволяє зробити це надважливе лабораторне дослідження, що виконується як для діагностики захворювань нирок та сечовивідних шляхів, так і для оцінки стану організму в цілому, більш повним і більш точним. Аналізатор має два модулі: мікроскопії та біохімії сечі, об’єднання результатів мікроскопії та біохімії забезпечує більш оперативний аналіз даних, отриманих під час дослідження.

  Максимальна специфічність та точність аналізу досягається завдяки диференційованому визначенню всіх елементів, що входять до складу сечі. Це неможливо зробити класичним методом дослідження біоматеріалу під мікроскопом, адже елементи сечі, що мають клінічне значення, часто виглядають під мікроскопом нетипово, їх скупченість заважає правильно зробити кількісний аналіз. Автоматичний прилад розподіляє всі елементи на фракції, що підлягають підрахунку, тому дослідження на автоматичному аналізаторі є більш точними, з клінічної точки зору. Технологія автоматизованої мікроскопії виключає вплив людського фактору на усіх етапах дослідження та зводить до мінімуму ризик помилок в результатах аналізів, що можливі при «ручній» мікроскопії.

  Наразі «Інвітро» – єдина лабораторія в Україні, яка забезпечує якість дослідження сечі на усіх етапах, включно з преаналітичним. Складність процедури взяття біоматеріалу полягає в тому, що у більшості випадків пацієнт відбирає зразки сечі самостійно, в домашніх умовах. І дотриматися усіх вимог преаналітичного етапу, включно зі зберіганням біоматеріалу та його транспортуванням до лабораторії, практично не можливо, а порушення цих вимог може вплинути на точність результату. Цю проблему вирішує застосування вакуумних пробірок для збору сечі, які пацієнти «Інвітро» можуть отримати безкоштовно в медичному офісі.

  Вакуумні пробірки, до яких додаються контейнери для забору сечі, є дуже зручними у застосуванні та транспортуванні. Спеціальні консерванти забезпечують стабілізацію зразків, що збільшує термін зберігання біоматеріалу до його доставки в лабораторію.
  Вгору