Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила новий медичний офіс в Дніпрі

  «Інвітро» продовжує розширяти свою присутність в Дніпрі. Новий медичний офіс лабораторії відкрився на ж/м «Сокіл-2», за адресою: бул. Слави, 47.
  Знайти його легко: медичний офіс «Інвітро» розташований на першому поверсі 9-етажного житлового будинку, навпроти супермаркету «АТБ-маркет». Доїхати можна тролейбусом № 21 або маршрутним таксі № 157 А — до зупинки «Сокіл-2», а також маршрутними таксі № 20 та 55 — до зупинки пер. Добровольців.
  Новий медичний офіс працює за зручним графіком: понеділок-п’ятниця — з 7:00 до 16:00, субота — з 8:00 до 14:00, неділя — з 8:00 до 12:00. Тут пацієнтам доступний весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, ЕКГ, а також сервіс виїзду додому до пацієнта.
  Протягом місяця з моменту відкриття (до 5 вересня 2021 р.) в медичному офісі «Інвітро» на ж/м «Сокіл-2» діє 20%-я знижка на всі аналізи, окрім тестів на COVID-19.
  Детально про акційні пропозиції та додаткові сервіси лабораторії можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контролю якості. Якість на кожному етапі лабораторного дослідження забезпечують лабораторне обладнання від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, використання реагентів від провідних світових брендів та налагоджена система внутрішнього і зовнішнього контролю.

  В медичних офісах «Інвітро» пацієнтам гарантовано чітке дотримання сучасних стандартів якості. Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедури в медичних офісах «Інвітро» швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика — УЗД та ЕКГ; консультації лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога, що ведуть прийом за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1/9; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.


  Вгору