Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» підтримала ініціативу МОЗ України щодо тестування на вірусні гепатити

  В серпні Центр громадського здоров'я МОЗ України оголосив місячник своєчасного виявлення вірусних гепатитів. До проєкту долучилися вісім приватних медичних лабораторій, у тому числі Незалежна лабораторія «Інвітро».

  Вірусний гепатит – тяжке захворювання печінки запального характеру, яке може мати серйозні ускладнення. Існує п’ять основних вірусів гепатиту, з якими пов’язана більшість випадків ураження печінки: А, В, С, D та Е. Найнебезпечнішими є віруси гепатиту В та С. Вони призводять до розвитку хронічного запалення, цирозу, раку печінки та є причиною 96% смертей, пов’язаних з вірусними гепатитами. При цьому вірусні гепатити дуже підступні: зазвичай вони не мають гострого перебігу та виражених симптомів. Більшість хворих дізнається про те, що інфіковані, коли хвороба вже значно вплинула на печінку. За даними Центру громадського здоров'я, менше 10% хворих на вірусний гепатит С в нашій країні знають про свій діагноз. Щодо вірусного гепатиту В, ця статистика є ще більш критичною: про свій статус знають лише трохи більше 3% хворих.

  Враховуючи, що проблема діагностики вірусних гепатитів в Україні наразі стоїть дуже гостро, «Інвітро» знижує ціни на відповідні аналізи протягом двох місяців. До 5 жовтня 2021 р. в медичних офісах «Інвітро» лише за 315 грн замість 515 можна зробити комплекс тестів на діагностику вірусних гепатитів: антитіла до антигенів вірусу гепатиту С та антиген вірусу гепатиту В (австралійський антиген, HBs-антиген).

  Віруси гепатиту B і C передаються через кров, а також інші біологічні рідини людини (сперма, вагінальний секрет, слізна рідина, слина), тож ризик зараження супроводжує нас постійно: стоматологічні процедури, манікюр та педикюр, різні хірургічні маніпуляції, татуаж тощо. Тому скринінг на вірусні гепатити треба проходити регулярно.

  Тест 79 на антитіла до антигенів вірусу гепатиту С покаже наявність гострого захворювання або стан реконвалесценції (одужання) після гепатиту С. Сумарний рівень антитіл (IgM та IgG) визначається приблизно з 4 тижня після інфікування та протягом усього періоду хвороби і реконвалесценції.

  Тест 73 на австралійський антиген, HBs-антиген, дозволить визначити як гострий, так і хронічний гепатит В, а також носійство вірусу цього типу. Антиген вірусу гепатиту В виявляється в сироватці крові пацієнта, що має гостру форму гепатиту, як правило, в останні 15 днів прихованої фази хвороби або впродовж 1-6 місяців після прояву симптомів. Потім його рівень поступово зменшується і в нормі впродовж дванадцяти тижнів повинен зійти до нуля. Подальше виявлення HBs-антигену може свідчити про хронічну форму гепатиту.

  Для лікування гепатитів В і С сьогодні розроблені достатньо ефективні ліки, що дозволять запобігти незворотним наслідкам. При правильному лікуванні 95% пацієнтів з гепатитом C можуть одужати. Головне, виявити захворювання на ранній стадії. Зробіть діагностику на гепатити вчасно — до 5 жовтня в «Інвітро» за акційною ціною.
  Вгору