Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» розширює свою присутність у Вінниці

  «Інвітро» відкрила у Вінниці новий медичний офіс за адресою вул. Келецька,78 (житловий мікрорайон «Вишенька»).

  На першому поверсі дев’ятиповерхівки, розташованої недалеко від обласної лікарні, мешканці міста зможуть отримати весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря-терапевта щодо результатів аналізів, зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому, а також зробити ЕКГ.

  Медичний офіс на Келецькій, 78 має зручну локацію. З різних районів Вінниці можна доїхати маршрутними таксі № 25, 18 а, 11 б, 12 а, трамваями № 2, 3, 7, 6, тролейбусом № 15, автобусами № 28, 21, 7. Протягом місяця з моменту відкриття тут діє 20%-ва знижка на медичні аналізи. Деталі за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

   Пацієнтам нового медичного офісу, який з понеділка по п’ятницю працює з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, неділя — вихідний, гарантовані якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу в «Інвітро» здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.
  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика — УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта.

  Вгору