Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Здоров’я у будь-якому віці: знижка на лабораторний чек-ап всього організму

  З 15 вересня по 31 жовтня в усіх медичних офісах «Інвітро» можна зробити комплекс лабораторних досліджень стану всього організму за акційною ціною.

  «Здоров’я у будь-якому віці» — це 23 лабораторних тести за 1500 грн замість 2087:

  № 1515 Загальний (повний) аналіз крови;
  № 16 Глюкоза;
  № 18 Глікозильований гемоглобін;
  № 8 АлАТ;
  № 9 АсАТ;
  №13 Білірубін загальний;
  №14 Білірубін прямий;
  № 15 Гама-ГТ;
  № 36 Лужна фосфатаза;
  № 23 Ліпаза;
  № 22 Креатинін;
  № 27 Сечова кислота;
  № 30 Тригліцериди;
  № 31 Холестерин;
  № 32 ЛПВЩ;
  № 33 ЛПНЩ;
  № 2 Протромбін;
  № 37 Кальцій;
  № 41 Фосфор;
  № 40 Магній;
  № 43 С-реактивний білок;
  № 51 Феритин;
  № 56 ТТГ.

  Взяття біоматеріалу (30 грн) сплачується окремо.

  Здоров’я — наш найцінніший актив, і щорічне профілактичне обстеження допомагає зберегти його у будь-якому віці. Адже регулярний лабораторний чек-ап всього організму дозволить виявити найменші порушення функцій найважливіших органів та систем на ранніх стадіях, до появи симптомів, та попередити розвиток хвороби.

  Безпечно та зручно здати комплекс тестів «Здоров’я у будь-якому віці» також можна, викликавши службу виїзду додому до пацієнта: 0 (800) 302-200.

  ІНВІТРО — це якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка підтверджена чисельними міжнародними сертифікатами. Точність результатів аналізів досягається завдяки обладнанню та реагентам від провідних світових брендів, а також системі подвійного контролю якості: зовнішнього незалежного та щоденного внутрішнього.

  Кваліфікований персонал та використання вакуумних пробірок забезпечує швидкість взяття аналізу та дотримання усіх вимог до зберігання біоматеріалу (до речі, ІНВІТРО — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Штрих-кодування та автоматичне сортування пробірок в лабораторії виключає можливість переплутати біоматеріал.

  ІНВІТРО — це чіткі стандарти логістики та медичного сервісу. Термін виконання більшості ключових тестів — один робочий день. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Вгору