Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» запускає акцію «Діабет під контролем»

  З 1 жовтня по 15 листопада 2021 р. в «Інвітро» діє знижка на лабораторні аналізи для контроля рівня глюкози в крові. Акція «Діабет під контролем» — це можливість здати тести на глікований гемоглобін та рівень глюкози в крові за 195 грн замість 260.

  Цукровий діабет, дуже поширене сьогодні ендокринне захворювання, – це порушення метаболізму глюкози. Тому найбільш інформативним методом для діагностики діабету є визначення рівня глюкози в крові. Але цей показник не є стабільним, він дає відомості саме на момент дослідження. Для оцінки середнього рівня глюкози в крові за 2-3 місяці здається тест на глікований (глікозильований) гемоглобін.

  Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ) рекомендує регулярно здавати кров на цукор. Особливо якщо ви входите до групи ризику через спадковість, надлишкову вагу тощо. Комплекс з важливих для моніторингу стану здоров’я аналізів «Діабет під контролем» дозволить виявити цукровий діабет на самих ранніх стадіях та ефективно його контролювати, запобігаючи тяжким ускладненнями: сліпота, ниркова недостатність, погане загоєння ран, інсульти та серцеві напади тощо.

  Деталі акції за тел.: 0 (800) 302-200.

  ІНВІТРО — це якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка підтверджена чисельними міжнародними сертифікатами. Точність результатів аналізів досягається завдяки обладнанню та реагентам від провідних світових брендів, а також системі подвійного контролю якості: зовнішнього незалежного та щоденного внутрішнього.
  Кваліфікований персонал та використання вакуумних пробірок забезпечує швидкість взяття аналізу та дотримання усіх вимог до зберігання біоматеріалу (до речі, ІНВІТРО — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Штрих-кодування та автоматичне сортування пробірок в лабораторії виключає можливість переплутати аналізи.
  ІНВІТРО — це чіткі стандарти логістики та медичного сервісу. Термін виконання більшості ключових тестів — один робочий день. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Вгору