Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Гормони під контролем. В «Інвітро» діє акція на діагностику гормонів щитоподібної залози

  З 1 жовтня по 30 листопада 2021 р. в «Інвітро» діє знижка на комплекс лабораторних досліджень для контролю гормонів щитоподібної залози.

  Гормони щитоподібної залози впливають на обмінні процеси, роботу майже всіх органів та систем. Коли вони в нормі, ви добре почуваєтесь та гарно виглядаєте, ви енергійні та працездатні.

  Гормональний дисбаланс призводить до погіршення пам’яті, обміну речовин, проблем з серцем, розвитку цукрового діабету. Тому так важливо завжди тримати їх під контролем.

  Тиреотропний гормон (ТТГ) є головним регуляторним гормоном, який стимулює утворення та виділення гормонів трийодтироніну (Т3) і тироксину (Т4), що забезпечують біологічну і метаболічну активність організму. Визначення рівню різних аутоантитіл — до тиреоглобуліну (АТ-ТГ) та тиреоїдної пероксидази (АТ-ТПО) — використовують для діагностики аутоімунних захворювань щитоподібної залози.

  Гормони під контролем. Скринінг (ТТГ, Т4 вільний, АТ ТПО): 345 грн замість 600.
  Гормони під контролем. Комплексне дослідження (ТТГ, Т4 вільний, Т3 вільний, АТ ТПО, АТ ТГ): 600 грн замість 810.
  Взяття біоматеріалу (30 грн) сплачується окремо.

  Деталі акції за тел.: 0 (800) 302-200.

  ІНВІТРО — це якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка підтверджена чисельними міжнародними сертифікатами. Точність результатів аналізів досягається завдяки обладнанню та реагентам від провідних світових брендів, а також системі подвійного контролю якості: зовнішнього незалежного та щоденного внутрішнього.
  Кваліфікований персонал та використання вакуумних пробірок забезпечує швидкість взяття аналізу та дотримання усіх вимог до зберігання біоматеріалу (до речі, ІНВІТРО — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Штрих-кодування та автоматичне сортування пробірок в лабораторії виключає можливість переплутати аналізи.
  ІНВІТРО — це чіткі стандарти логістики та медичного сервісу. Термін виконання більшості ключових тестів — один робочий день. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.
  Вгору