Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Запальні процеси під контролем: акція «Для тих, хто хворіє»

  З 15 вересня по 15 листопада 2021 р. в «Інвітро» діє акція «Для тих, хто хворіє» — знижка на комплекс лабораторних досліджень для контроля запального процесу при ГРВІ.

  Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) лідирують серед інфекційних патологій, особливо в осінньо-зимовий період. За даними Всесвітньої організації з охорони здоров’я, 90% інфекційних хвороб в світі — це саме ГРВІ. Гострі респіраторні вірусні інфекції характеризуються загальним інтоксикаційним синдромом та переважним ураженням слизової оболонки дихальних шляхів.

  ГРВІ – це загальне поняття, що включає цілий ряд захворювань, і для постановки точного діагнозу, правильного призначення лікування та контроля протікання хвороби дуже важливою є лабораторна діагностика.

  З 15 вересня по 15 листопада 2021 р. в усіх медичних офісах «Інвітро» комплекс з 4-х важливих для контроля запального процесу медичних аналізів можна здати за 490 грн замість 650.
  Взяття біоматеріалу (30 грн) сплачується окремо.
  Безпечно та зручно здати комплекс тестів «Для тих, хто хворіє» також можна, викликавши службу виїзду додому до пацієнта: 0 (800) 302-200.

  До акційної пропозиції «Для тих, хто хворіє» входять наступні тести:
  № 1515 Загальний аналіз крові— один з найважливіших методів обстеження при більшості захворювань, дозволяє виявити запалення та інфекції, визначити їх походження;
  № 43 С-реактивний білок – елемент крові, який найшвидше реагує на ураження тканин та стимулює імунну відповідь на запальний процес;
  № 51 Феритин — основний показник запасів заліза в організмі людини, на фоні запального процесу він збільшується, що є відповіддю на гостру фазу запалення;
  № 164 D-димер — маркер тромбоутворення, підвищення рівню D-димеру є одним з показників наявності запалення в організмі.

  ІНВІТРО — це якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка підтверджена чисельними міжнародними сертифікатами. Точність результатів аналізів досягається завдяки обладнанню та реагентам від провідних світових брендів, а також системі подвійного контролю якості: зовнішнього незалежного та щоденного внутрішнього.
  Кваліфікований персонал та використання вакуумних пробірок забезпечує швидкість взяття аналізу та дотримання усіх вимог до зберігання біоматеріалу (до речі, ІНВІТРО — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Штрих-кодування та автоматичне сортування пробірок в лабораторії виключає можливість переплутати біоматеріал.
  ІНВІТРО — це чіткі стандарти логістики та медичного сервісу. Термін виконання більшості ключових тестів — один робочий день. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.
  Вгору