Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Новий медичний офіс «Інвітро» відкрився у місті Кам’янське

  Новий медичний офіс відкрився на пр. Шевченко, 18, біля міськради.  
  Окрім повного спектру послуг з лабораторної діагностики «Інвітро» — загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безоплатною консультацією лікаря за результатами аналізів, пацієнтам нового відділення лабораторії доступні й додаткові медичні послуги: ЭКГ, внутрішньовенні та внутрішньом’язові ін’єкції під наглядом лікаря, сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 
  Відділення на пр. Шевченко, 18 працює за зручним графіком: з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 16:00, в суботу з 8:00 до 14:00, у неділю з 8:00 до 12:00.  І протягом місяця з моменту відкриття тут діє 20%-ва знижка на медичні аналізи.

  Персонал медичних офісів чітко дотримується стандартів медичної безпеки. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Отримати детальну інформацію про акції та додаткові сервіси, а також записатися на дослідження можна телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Лабораторія ІНВІТРО — це якість на кожному етапі лабораторного дослідження, яка досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю. 
  Сьогодні ІНВІТРО — більше ніж лабораторія, це комплексні медичні послуги: УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору