Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Новий медичний офіс «Інвітро» відкрився в Дніпрі на пр. Слобожанський

  В Дніпрі на пр. Слобожанський, 4 відкрилося відділення лабораторії «Інвітро». 

  На першому поверсі 5-етажного житлового будинку — в 20 метрах від зупинки «Проспект Слобожанський», через дорогу від  Macdonald`s — в новому комфортному медичному офісі пацієнти «Інвітро» зможуть отримати весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів.

  Серед додаткових можливостей для здоров'я у медичному офісі на пр. Слобожанський, 4 — ЕКГ з розшифровкою лікаря. А також зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади для взяття аналізів вдома у пацієнта.  
  Новий медичний офіс «Інвітро» — це зручна локація (доїхати можна автобусами № 38, 43, 57 А, 62, 64 Г, 88, 107, 115, 124 А, 13 Б, тролейбусами № 3, 7, 15, 17, 20, маршрутними таксі № 31, 98, 137, 149, 153, 158, 177 до зупинки «Парк Сагайдак») та зручний графік роботи: понеділок-п’ятниця — з 7:00 до 16:00, субота — з 8:00 до 14:00, неділя — з 8:00 до 12:00. 
  А також висока якість медичних послуг. Взяття біоматеріалу в медичних офісах «Інвітро» здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  В «Інвітро» постійно діють акційні пропозиції на важливі для здоров’я аналізи. Дізнатися про акції, а також про повний перелік медичних послуг лабораторії можна за телефоном: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).
   


  Лабораторія ІНВІТРО — це якість на кожному етапі дослідження, яка досягається завдяки лабораторному обладнанню від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, тест-системам провідних світових брендів та налагодженій системі внутрішнього і зовнішнього контролю. 

   Сьогодні ІНВІТРО — більше ніж лабораторія, це комплексні медичні послуги: УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору