Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» розширює свою присутність у Запоріжжі

  Другий медичний офіс «Інвітро» відкрився у Запоріжжі, на лівому березі Дніпра, в мікрорайоні «Космічний». 

   У новому відділенні, яке знаходиться за адресою вул. Північно-Кільцева,  15, мешканці Запоріжжя зможуть пройти весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря щодо результатів аналізів, а також зробити ЕКГ. 

  Кваліфікована дитяча медична сестра професійно візьме аналізи у дитини будь-якого віку, навіть від народження. А для додаткової зручності наших пацієнтів — сервіс виклику медичної бригади додому, який гарантує таку ж високу, як і у відділеннях «Інвітро», якість медичних послуг. 


  Взяття біоматеріалу за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, яка використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами, що виключає можливість переплутати зразки. Подвійне підтвердження — технологічне та медичне — результатів аналізів перед відправленням пацієнту.  Та зручні для клієнта варіанти отримання цих результатів: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у відділенні.
  Медичний офіс «Інвітро» на вул. Північно-Кільцева,  15 працює без вихідних: по буднях — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00,  у неділю — з 8:00 до 12:00. Дістатися до нового запорізького відділення можна громадським транспортом: маршрутними таксі № 40, 40 а, 76, 80, 85, 63, 5 А, 20, автобусом № 59. 

  Протягом місяця з моменту відкриття пацієнтам медичного офісу на вул. Північно-Кільцева,  15 «Інвітро» дарує 20%-ву знижку на всі аналізи, включаючи тести на COVID-19. Дізнатися про повний перелік послуг, акційні пропозиції та додаткові сервіси можна за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору