Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Нове відділення «Інвітро» відкрилося в Дніпрі

  У м. Дніпро, на житловому масиві «Північний», відкрилося нове відділення «Інвітро».

   За адресою: вул. Буковинська, 5, на першому поверсі амбулаторії № 5, пацієнти зможуть зробити весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень «Інвітро» з безкоштовною онлайн-консультацією лікаря за результатами аналізів, а також скористатися зручною та безпечною послугою виїзду медичної бригади додому.  

  Відділення на вул. Буковинська, 5 у будні працює з 7:30 до 14:00, в суботу — з 8:00 до 13:00, неділя вихідний. Дістатися до нього зручно громадським транспортом: автобусами № 43 та 37, маршрутними таксі № 98, 137 та 158 до зупинки «Вулиця Семафорна». 

  В усіх відділеннях «Інвітро» пацієнтам гарантовано чітке дотримання сучасних стандартів якості та безпеки медичних послуг. Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедури швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, яка використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  В «Інвітро» постійно діють актуальні акційні пропозиції, з яких пацієнти зможуть вибрати важливі для оцінки стану свого здоров’я аналізи. Про всі медичні послуги можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).
   
  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контролю якості. Якість на кожному етапі лабораторного дослідження забезпечують лабораторне обладнання від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, використання реагентів від провідних світових брендів та налагоджена система внутрішнього і зовнішнього контролю. 

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; консультації лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога, що ведуть прийом за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1/9; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору