Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Новий медичний офіс «Інвітро» відкрився у місті Вінниця

  «Інвітро» продовжує відкривати медичні офіси у Вінниці. Нова адреса: вул. Київська, 62. 

  Тут пацієнти можуть отримати весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому для взяття аналізів, а також зробити ЕКГ. 

  Новий медичний офіс має зручне розташування на одній з найбільших вулиць Замостянського району, поруч з міською клінічною лікарнею. Доїхати сюди можна громадським електротранспортом № 1 а, 2 а, 13, 3, 8, 9, 28 а, 14 а, автобусами № 6, 8 б з будь-якої  точки Вінниці.  Протягом місяця з моменту відкриття тут діє 20%-ва знижка на медичні аналізи. Деталі за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

   З понеділка по п’ятницю  з 7:00 до 16:00 та в суботу з 8:00 до 14:00 (неділя — вихідний) пацієнти «Інвітро» за адресою вул. Київська, 62 можуть отримати якісний медичний сервіс. Взяття біоматеріалу в лабораторії здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору