Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила у Вінниці четвертий медичний офіс

  На найбільшій вулиці м. Вінниця, поруч з лікарнею ім. Пирогова, Незалежна лабораторія «Інвітро» відкрила четвертий медичний офіс.

  В новому відділенні, розташованому за адресою вул. Пирогова, 17, доступний весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів, а також зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому. Пацієнти нового медичного офісу «Інвітро» також можуть пройти комплексне обстеження серцево-судинної системи, зробивши, окрім медичних аналізів, ЕКГ. 

  Вінницьке відділення на Пирогова, 17 працює за зручним графіком: понеділок – п’ятниця з 7:00 до 16:00, в суботу з 8:00 до 14:00, неділя вихідний. Дістатися його можна автобусами № 5, 7, 11, 19, 21, 24, 25 та 32, тролейбусами № 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14 та 15, трамваями № 1, 2, 5 та 6, маршрутними таксі № 5 А, 10 А та 28 А (до зупинки «вул. Валентина Отамановского» або «лікарня ім. Пирогова»).
  Протягом місяця з моменту відкриття в медичному офісі на Пирогова, 17 діє 20%-ва знижка на всі медичні аналізи. Детально про послуги та акційні пропозиції «Інвітро» можна дізнатися на сайті www.invitro.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Своїм пацієнтам «Інвітро» гарантує найвищу якість медичного сервісу. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне (медичне та технологічне) підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору