Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила другий медичний офіс у Херсоні

  В Херсоне, на вул. Лавреньова, 9, відкрився другий медичний офіс «Інвітро». 

   У новому відділенні лабораторії мешканці міста зможуть отримати весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря щодо результатів аналізів. Крім того, у новому  медичному офісі в Херсоні пацієнтам доступні послуги з функціональної діагностики — ЕКГ, сестринські маніпуляції: внутрішньовенні і внутрішньом’язові ін’єкції та крапельниці під наглядом лікаря, а також зручний і безпечний сервіс виклику медичної бригади додому.  

  Відділення на Лавреньова, 9 працює за зручним графіком: з понеділка по п’ятницю — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, неділя вихідний. Дістатися нового медичного офісу можна громадським транспортом: тролейбусом № 9, маршрутними таксі № 3, 4, 5, 12, 17, 48 (до зупинки «вул. Лавреньова»). 

  Усім пацієнтам «Інвітро» гарантовані якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу в медичних офісах здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, яка використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Деталі за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору