Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» збільшує свою присутність у Кременчуці

  П’ятий медичний офіс  «Інвітро» відкрився у Кременчуці за адресою вул. Республіканська, 65.

  Весь комплекс медичних тестів — загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень — з безкоштовною консультацією лікаря щодо результатів аналізів доступний мешканцям Кременчуку тепер й у відділені на Республіканській, 65: з понеділка по п’ятницю — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, неділя — вихідний. 

  Викликавши медичну бригаду додому, пацієнти зможуть отримати таку ж якість медичних послуг, що й у відділенні «Інвітро». А в новому медичному офісі зробити ЕКГ та протягом місяці з моменту відкриття скористатися 20%-вою знижкою на медичні аналізи. 

  Деталі за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  «Інвітро» гарантує пацієнтам якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Дослідження проводяться на інноваційному обладнанні від провідних виробників США, Швейцарії, Японії,Німеччини та ін., з використанням тільки оригінальних сертифікованих реагентів. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.
         
  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору