Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Новий медичний офіс «Інвітро» відкрився в центральному районі м. Дніпро

  Ще один дніпровський медичний офіс «Інвітро» відтепер працює за адресою: пр. О. Поля, 110.

  У новому відділенні, розташованому на першому поверсі 5-поверхового житлового будинку  на перехресті пр. О. Поля та вул. Титова (в 350 м від ТЦ «Славутич»), мешканці Дніпра зможуть зробити весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень — з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів, ЕКГ, а також внутрішньовенні і внутрішньом’язові ін’єкції та крапельниці під наглядом лікаря.  

  Новий медичний офіс працює за зручним для пацієнтов графіком: понеділок-п’ятниця — з 7:00 до 16:00, субота — з 8:00 до 14:00, неділя — з 8:00 до 12:00. Та має зручну локацію: дістатися з різних районів міста можна тролейбусами № 1, А. Б, 5, 8 та 19, автобусами № 87 Б, 146 А та 146 Б, маршрутними таксі № 29, 32, 87 А, 106, 113, 134, 155 та 156. 

  У медичному офісі на пр. О. Поля, 110 пацієнтам доступні й усі акційні пропозиції та додаткові сервіси «Інвітро» — такі як послуга виклику медичної бригади додому для взяття аналізів. 

  Детально про послуги та акції можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).
   
  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  «Інвітро» гарантує пацієнтам якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Дослідження проводяться на інноваційному обладнанні від провідних виробників США, Швейцарії, Японії, Німеччини та ін., з використанням тільки оригінальних сертифікованих реагентів. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору