Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила в Дніпрі нове відділення

  На житловому масиві «Лівобережний-3» м. Дніпро відкрився новий медичний офіс «Інвітро».

  Відділення розташоване за адресою: пров. Вільний, 2 А — на «червоній лінії», біля перехрестя з пр. Миру, і має зручну транспортну розв’язку: автобуси № 37, 38, 51, 107 та 136, тролейбус № 20, трамваї № 18 та 19, маршрутні таксі № 42, 58 та 177. 

  У новому медичному офісі мешканцям Дніпра доступний весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень — з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів та можливістю викликати медичну бригаду додому. В «Інвітро» у пров. Вільний, 2 А пацієнти також можуть зробити ЕКГ. 

  Для максимальної зручності пацієнтів нове відділення працює без вихідних: з понеділка по п’ятницю — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, у неділю — з 8:00 до 12:00. 

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  «Інвітро» гарантує пацієнтам якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Дослідження проводяться на інноваційному обладнанні від провідних виробників США, Швейцарії, Японії, Німеччини та ін., з використанням тільки оригінальних сертифікованих реагентів. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

   Детально про послуги та акційні пропозиції  лабораторії «Інвітро» можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Вгору