Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» відкрила друге відділення у м. Олександрія

  Друге відділення Незалежної лабораторії «Інвітро» відкрите у м. Олександрія за адресою: вул. Красноармійська, 44.

  Тут містянам доступний весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною онлайн-консультацією лікаря щодо результатів аналізів. Також у відділенні на Красноармійській, 44 пацієнти зможуть зробити ЕКГ. 

  Новий медичний офіс працює за зручним графіком: понеділок-п’ятниця — з 07:00 до 16:00, в суботу — з 08:00 до 14:00, неділя — вихідний.

  Усім пацієнтам «Інвітро» гарантовані якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу в медичних офісах здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними. Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  З нагоди відкриття в новому медичному офісі протягом місяця діє 20%-а знижка на медичні аналізи. 

  Інформацію про послуги та акційні пропозиції «Інвітро» уточнюйте за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору