Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Перше відділення «Інвітро» у м. Горішні Плавні — сотий медичний офіс мережі

  «Інвітро» відкрила 100-те відділення в Україні. Ювілейним став перший медичний офіс у Горішніх Плавнях — 31-му місті присутності «Інвітро» в Україні. 

  Відтепер і мешканці м. Горішні Плавні мають доступ до сучасної діагностики світового рівню —за адресою пр. Героїв Дніпра, 60. В новому відділенні пацієнти мережі зможуть зробити усі потрібні медичні аналізи, які пропонує лабораторія «Інвітро», — а це понад 500 видів загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень.  І отримати  безкоштовну консультацію лікаря за результатами аналізів. А також пройти комплексне обстеження серцево-судинної системи, зробивши, окрім медичних аналізів, ЕКГ. 

  Перше відділення «Інвітро» у м. Горішні Плавні працює за зручним для пацієнтів графіком: понеділок – п’ятниця з 7:00 до 16:00, в суботу з 8:00 до 14:00, неділя вихідний. 

  І з моменту відкриття до 15 січня 2022 р. в медичному офісі на пр. Героїв Дніпра, 60 діє 20%-ва знижка на медичні аналізи. Детально про послуги та акційні пропозиції дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  «Інвітро» гарантує пацієнтам найвищу якість медичного сервісу в усіх відділеннях. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (і в «Інвітро» безкоштовно можна взяти вакуумні пробірки й для аналізів сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати досліджень проходять подвійне (медичне та технологічне) підтвердження. Результати більшості аналізів готові протягом доби, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Усі лабораторні дослідження проводяться на інноваційному обладнанні від виробників США, Швейцарії, Німеччини, Японії та ін. В «Інвітро» використовуються лише оригінальні реагенти від провідних світових брендів. 

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору